O nás

S prodejem zemědělské techniky má společnost Dvoragro s.r.o. mnohaleté zkušenosti. Výhradní zastoupení kanadské firmy Schulte pro český a slovenský trh získala firma Dvoragro na začátku roku 2020.

Radim Dvořák, jednatel DVORAGRO s.r.o.

Schulte je výrobce strojů na sběr kamenů, mulčovačů, sněhových a lesních fréz s dlouholetou tradicí. Stroje firmy Schulte jsou jednoduché avšak robustní konstrukce. Právě proto se vyznačují tyto stroje vysokou provozní spolehlivostí a nízkými provozními náklady. Uživatele techniky Schulte vyzdvihují zejména vysokou kvalitu práce a dlouhou životnost a to i v podmínkách, kde jiné stroje zklamaly. Technika Schulte šetří peníze svým uživatelům po celém světě.

Firma Schulte byla založena již v roce 1912 a v současnosti patří pod investiční skupinu ALAMO. Firma Schulte má samostatnou obchodní a servisní politiku a také svůj výzkum a vývoj. Dlouholeté zkušenosti jejich konstruktérů se promítají do technologického náskoku techniky Schulte.

V posledních 2 letech jsme našim zákazníkům v ČR a SR prakticky předvedli a ukázali, co všechno technika Schulte zvládne. Dokázali jsme na polích v různých podmínkách, že jednoduché, avšak technologicky vyspělé stroje Schulte umí i to, co ostatní nedokážou.

S technikou Schulte máme výborné zkušenosti, a proto jsme připraveni Vám poskytnout dobré zázemí a podporu. Všechny stroje, které prodáváme, máme homologované pro ČR a SR. Pokud budete mít zájem, rádi Vám vysvětlíme a prakticky předvedeme, co je to kvalita Schulte a jaký praktický užitek Vám přinese pro Vaše podnikání.

Více info naleznete na www.schulte.ca

SCHULTE team